20180523_162153.jpg

Lignano Sabbiadoro 2018

Naši plavci odlétají v neděli 20. května v čele s Náčelníkem Janem Nevrklou a sportovním manažerem reprezentace Českého svazu tělesně postižených sportovců (ČSTPS) Štěpánem Caganěm do Lignana Sabbiadora na jeden z letošních velkých závodů světové série World Para Swimming. Všichni podstoupí i proces mezinárodní klasifikace, kterou od letošního roku musí absolvovat dle nového klasifikačního systému úplně všichni plavci z celého světa.

FOTO

Zprávy z Itálie 1

Zprávy z Itálie 2

Zprávy z Itálie 3

 

Reprezentační tým odjíždí ve složení:

SK KONTAKT PRAHA - Anežka Floriánková, Tomáš Hlavinka, Jonáš Kešnar, Tadeáš Strašík

 

SK KONTAKT BRNO - Dominika Míčková

 

SK KONTAKT KARLOVY VARY - Petra Flekačová

 

KONTAKT České Budějovice - Adam Šimonek, Ivan Nestával

 

Trenéři: Jan Nevrkla, Štěpán Cagaň

 

 

Stream a výsledky ONLINE

 

Rozpis a výsledky plavců ČSTPS

(průběžně aktualizováno)

 

Závod je příležitostí plnit limity na srpnové ME v Dublinu.

Děkujeme trenérům Janu Šimkovi za celoroční přípravu Jonáše Kešnara v PK Jindřichův Hradec a Petru "Garymu" Thielovi za totéž pro Tadeáše Strašíka v Akademii plaveckých sportů Ústí n. Labem.

Unikátní metoda Aqua(E)Motion Therapy a její metodická řada KONEV tvůrců Martina Kováře, čtyřnásobného paralympijského vítěze, a trenéra Jana Nevrkly • Plavecká akademie bez bariér v Praze tvořená spoluprací se sportovním klubem SK KONTAKT PRAHA umožňuje pravidelný trénink 140 osobám od 3 do 99 let od lehčích až po nejtěžší postižení • Struktura, koncepce a metodika plavání handicapovaných v ČR • Více než 100 medailí z paralympiád, mistrovství světa a mistrovství Evropy od roku 1995