Novinky

XXVII. Strahov Cup

Strahov Cup - logo

1. prosince 2018 proběhne již XXVII. ročník závodu Strahov Cup. Závod je finálovým kolem Českého poháru v plavání handicapovaných a zároveň kvalifikačním závodem pro mistrovství světa 2019 v malajském Kuchingu.

Více...

Velká cena Bratislavy

Velká cena Bratislavy

Pilotní závod v Bratislavě předznamenává záměr vytvořit oficiální sérii závodů organizovaných na území Česka a Slovenska. Pilotní ročník se uskuteční v roce 100. výročí založení Československé republiky.

Více...

ME Dublin 2018

ME Dublin 2018 - team

Na mistrovství Evropy vysílá ČSTPS početnou výpravu čtrnácti plavců. Sledujte jejich počínání na vrcholném závodě letošní sezóny. Fotky, online přenos a výsledky najdete v průběhu závodů v tomto článku.

Více...

XXVI. Plavecké léto

Strak on ice

Tradiční Plavecké léto, které se odvinulo od týdenní akce k třítýdenní pobytové akci, je ideální příležitostí pro všechny účastníky zlepšit svojí fyzickou i psychickou kondici prostřednictvím plavání, rehabilitačního a kondičního cvičení a dalších doplňkových a vzdělávacích aktivit.

Více...

Světové hry juniorů IWAS 2018

IWAS Youth World Games 2018

3. - 4. července se konají v irském Athlone světové hry juniorů IWAS. Na mítinku nebudou chybět ani zástupci Českého svazu tělesně postižených sportovců; výpravy se účastní 6 plavců a jeden stolní tenista. Výsledky a fotografie z akce můžete v průběhu závodů sledovat v tomto článku.

Více...

Pražská šestka 2018

Pražská šestka 2018

Plavci SK KONTAKT PRAHA ukončili výuku plavání tradičně Pražskou šestkou!

Více...

IDM Berlin 2018

IDM Berlin 2018

Světová série v para plavání se posledním kolem přesouvá do německého Berlína. Otevřeného mistrovství Německa se zúčastní i výprava šesti plavců ČSTPS pod vedením tří trenérů. Výsledky, fotky a online přenos naleznete v článku.

Více...

XXIII. Mistrovství ČR

XXIII. Mistrovství ČR

V sobotu 2. června proběhl v Brně 2. závod Českého poháru v para plavání - XXIII. Mistrovství ČR v para plavání.

Výsledky a fotky naleznete v článku.

Více...

Lignano Sabbiadoro 2018

Lignano_team

Reprezentační tým Českého svazu tělesně postižených sportovců (ČSTPS) odlétá na jeden z letošních velkých závodů světové série World Para Swimming do Lignana Sabbiadora.

Více...

Plavecké soustředění Olomouc

AC Baluo Olomouc

15 plavců reprezentačních výběrů Českého svazu tělesně postižených sportovců (ČSTPS) trénovalo od 3. do 6. května v olomouckém Aplikačním centru BALUO pod vedením šéftrenéra reprezentace a SK KP Jana  Nevrkly.

Více...

Darujte plavcům, dostanete potvrzení a pozvání na akci, na kterou nezapomenete!

Kalendář
říjen
12345 67
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
2018

 

Unikátní metoda Aqua(E)Motion Therapy a její metodická řada KONEV tvůrců Martina Kováře, čtyřnásobného paralympijského vítěze, a trenéra Jana Nevrkly ·  Plavecká akademie bez bariér v Praze tvořená spoluprací se sportovním klubem SK KONTAKT PRAHA umožňuje pravidelný trénink 140 osobám od 3 do 99 let od lehčích až po nejtěžší postižení · Struktura, koncepce a metodika plavání handicapovaných v ČR · Více než 100 medailí z paralympiád, mistrovství světa a mistrovství Evropy od roku 1995