660.jpg

SK KONTAKT PRAHA

Aktuality
 
25. 11. 2017 pořádáme XXVI. Strahov Cup - informace k závodu
 
Oddělovací čára
 
 
Oddělovací čára 2
 
Ve čtvrtek 22. 6. proběhla na Bazéně Strahov tradiční akce KONTAKTU bB a SK KONTAKT PRAHA na závěr plaveckého roku. Hlavními body byly závodní premiéry, mač ve vodním parapólu a hodnocení sezóny v Himaláji. Všechny body programu se vydařily a zejména při vodním pólu stříkaly emoce na všechny strany. Vyrovnaný výsledek 3:3 byl výsledkem práce obou týmů a rozhodčího, jehož těžkým úkolem je dovést zápas ke konci, ve kterém není vítězů ani poražených, jsou jenom spokojení. Posezení v Himalájích v letním horku bylo spontánní, příjemné, hudební, taneční a narozeninové. Více ve fotografiích v albu a v článku na webu. Těšíme se na společně prožitý čas kmene ve Strakonicích! Náčelník
 
Oddělovací čára 3
 
XXII. Mistrovství republiky s rekordní účastí!
Na start se postavilo 124 plavců z 18 klubů z pěti zemí. Ve dvou půl dnech se odplavalo 502 startů a 21 štafet. Závod pořádal SK KONTAKT BRNO s KONTAKTEM bB.
SK KONTAKT PRAHA reprezentovalo 33 plavců, kteří se objevili ve 129 individuálních startech a 8 štafetách.
Výsledky          Fotky
 
Oddělovací čára 4
 
32 plavců SK KONTAKT PRAHA vyrazilo na první kolo ČP 2017, které se konalo 1. 4. v Sokolově. Informace, výsledky a fotky najdete na webu závodu.
 
Zahajujeme tento týden nový kalendářní rok a s ním II. trimestr. Plaveme od pondělí 2.1.2017!

Strahovský kapr vyloven! Fotky, výsledky a hodnocení

Jubilejní XXV. ročník závodu Strahov Cup proběhl 26. 11. 2016. Více informací naleznete na stránkách závodu.


O klubu

Pražský sportovní klub SK KONTAKT PRAHA má 143 členů a sdružuje nejvíce reprezentantů. Jeho členy jsou i paralympijští vítězové Martin Kovář, Jana Hoffmanová, Kateřina Coufalová a další paralympijští reprezentanti uvedení do „Bezbariérového bazénu slávy“. Nejlepšími aktivními plavci současnosti jsou Kateřina Lišková, medailistka z paralympiády a mistrovství světa a Vojtěch Franěk, účastník a finalista dvou paralympiád a dvou MS. Klub se účastnil celé série závodů Českého poháru. Klub spolupořádá závěrečný finálový závod série závodů Českého poháru Strahov Cup – spojený s vyhlášením nejlepších plavců KONTAKTU bB a ČSTPS.

Dále klub pro své členy a příznivce připravuje:

MRUČ – Mistrovství republiky v nakládaných utopencích

Strahovský pólokapr - předvánoční setkání

Pražská šestka - závody na ukončení plaveckého roku

Strahovský klíč - závody na zahájení plaveckého roku

Výjezd klubu na závody Českého poháru 2017 podpořila Nadace Jedličkův ústav.

 

nadace JU


Archiv aktualit

Pražská plavkyně Anežka Floriánková míří do Ria!

Utkání hvězd Pražská šestka  - fotky a hodnocení akce

Plavci SK KONTAKT PRAHA vyrazili na mistrovství Evropy

Svolání Náhradní Valné hromady/Členské schůze SK KONTAKT PRAHA, 8. 12. 2015

Svolání Valné hromady/Členské schůze SK KONTAKT PRAHA, 27. 10. 2015

 

Unikátní projekt plavání tělesně postižených • 300 lidí s tělesným postižením zapojených každoročně do programu • Plave se ve střediscích Praha, Brno, Karlovy Vary a v KONTAKTU České Budějovice, který je od roku 2014 samostatným subjektem •  Díky školicímu programu KONTAKTU bB plavou tělesně postižení i v dalších osmi místech v ČR • 1000 plavců s tělesným postižením se naučilo plavat díky metodické řadě KONEV vytvořené zakladateli programu, čtyřnásobným paralympijským vítězem Martinem Kovářem a jeho trenérem Janem Nevrklou•